gerbuvio-darbai

Laistymo sistemos

Laistymo sistemos įrengimas kokybiškai ir geromis kainomis! Įvertiname landšafto ypatumus, augalus bei laistomos zonos plotą ir parenkame tinkamą laistymo įrangą. Pagal individualų poreikį, pasikeitus landšafto projektui, atliekame laistymo sistemos korekciją. Susidūrus su laistymo sistemos gedimais atliekamas laistymo sistemos remontas.

purkstuvai

Laistymo sistemos garantuoja viso sklypo ir atskirų zonų tolygų drėkinimą.Tam naudojami skirtingi purkštuvai. Vejoms, stadionams ir kitiems dideliems laistymo plotams naudojami rotoriniai purkštuvai, sudėtingoms zonoms dėl augalų ar reljefo - statiniai purkštuvai, šiltnamiams ar gyvatvorėms įrengiamas kapiliarinis laistymas, o dirbtinio rūko sistema naudojama šiltnamiams ir daigynams reikiamam mikroklimatui palaikyti.

Laistymo sistemos įrengimas - tai puiki investicija į sklypo gerbūvį.

laistymo sistemos irengimas

Laistymo sistemos privalumai

Ekonomiškumas

Laistymo sistemos užtikrina vienodą reikiamą vandens kiekį visam plotui mažesnėmis vandens sąnaudomis.

Estetika

Sklype nelieka laistymo žarnų. Laistymas- estetiškai gražus procesas.

Patogumas

Įsirengus laistymo sistemą nereikės gaišti laiko vejos ir augalų laistymui. Laistymo sistema visiškai autonomiška

Ilgaamžiškumas

Naudojama tik patikimų laistymo sistemų gamintojų įranga

Laistymo sistemos projektas

Laistymo sistemos projektas tai vienas iš svarbiausių atliekamų laistymo sistemos darbų. Rengiant projektą įvertinami svarbūs faktoriai, kurie lems optimaliausią laistymo sistemos darbą.

Laistymo sistemos projektas

Laistymo sistemos projekte svarbus landšafto išdėstymas ir vandens slėgis bei debitas.  Projekte nurodoma ši informacija:  laistomos zonos, laistymo sistemos tipas, vamzdynų trasos, vožtuvų kiekis, purkštukų kiekis ir rūšis , purkštukų išdėstymas, laistymo spindulių diametras. Kiekvienas laistymo sistemos projektas sudaromas individualiai.

Projektuojame kapiliarines, dirbtinio rūko ir automatines laistymo sistemas. Konsultuojame laistymo sistemos įrengimo klausimais.

Laistymo sistemos įrengimas

Laistymo sistemos įrengimas sklype pradedamas nuo vandens šaltinio debito ir slėgio išmatavimo ir laistymo sistemos projekto.

Laistymo sistemos irengimas

Turint laistymo sistemos projektą pradedami pasiruošiamieji darbai laistymo sistemos įrengimui.

  1. Nuimama velena, kasamos 25–35 cm gylio  tranšėjos ir išvedžiojami vamzdžiai.
  2. Sumontuojami ir sureguliuojami  laistymo sistemos purkštuvai
  3. Pajungiamas lietaus sensorius, kuris užtikrina reikiamu metu vandens padavimo reguliavimą.
  4. Montuojama vožtuvų kolektoriaus dėžė bei prijungiami elektromagnetiniai vožtuvai.
  5. Pajungiamas laistymo sistemos programatorius valdantis visą vejos laistymo darbą. Laistymo sistemos kompiuteris užprogramuojamas pagal reikiamą laistymo laiką ir dažnumą.
  6. Purkštuvų reguliavimas, testavimas

Laistymo sistemos įrengimui naudojama ilgaamžiška ir patikrinta laiko laistymo sistemos įranga "Irritrol", "Hunter" pagaminta JAV.

Laistymo sistemos įranga

Laistymo sistemos įranga parenkama ir sukomplektuojama pagal  individualius projektus. Teisingai parinkta ir sumontuota laistymo įranga tarnaus ilgus metus, o žaliuojanti veja džiugins akį.

Laistymo sistemos programatorius

Laistymo sistemos programatorius - valdiklis skirtas laistymo laikui ir dažnumui nustatyti.

Laistymo sistemos programatorius

Laistymo sistemos programatorius pagal individualų poreikį  įsijungs ir išjungs  laistymo sistemą tiksliai užprogramuotu laiku. Skirtingoms laistymo zonoms galima nustatyti skirtingą laistymosi laiką ir režimą. Programatorius gali valdyti 2,4,6,9,12,16... sekcijų.

Drenažiniai vožtuvai

Drenažiniai vožtuvai skirti vandens išleidimui iš vamzdžių.

Drenaziniai voztuvai

Drenažiniai vožtuvai, pasibaigus laistymui,  išleidžia perteklinį vandenį iš sistemos. Artėjant šalčiams, šių vožtuvų dėka, papildomai ruošti laistymo sistemos žiemai nereikia. Vanduo per drenažinius vožtuvus iš vamzdynų pasišalina pilnai.

Drėkinimo vamzdžiai kapiliariniam laistymui

Drėkinimo vamzdžiai kapiliariniam laistymui naudojami tiesioginiam augalų šaknų sistemos drėkinimui.

Drekinimo vamzdziai kapiliariniam laistymui

Drėkinimo vamzdžiai kapiliariniam laistymui

įmontuoti lašintuvai užtikrina tolygiai vienodą vandens lašėjimą per visa vamzdžio ilgį (pralaidumas – 2 l-4 l/val.)  Ši drėkinimo sistema yra patvari ir ilgaamžė nes naudojami storasieniai, 13-16 mm polietileno vamzdžiai.

Lietaus sensorius

Lietaus sensorius skirtas laistymo kontrolės funkcijai atlikti. Pradėjus lyti lietaus drėgmės sensorius  nutrauks laistymą ir atidės iki tam reikalingo laiko.

Lietaus sensorius

Lietaus sensorius susideda iš imtuvo ir daviklio. Daviklis montuojamas lauke (veikimo diapazonas iki 240m), o imtuvas įrengiamas šalia programatoriaus.

Kapilerinio laistymo filtras

Kapilerinio laistymo filtras skirtas apsaugoti drėkinimo sistemą nuo smėlio, dumblo ir kitų nešvarumų.

Kapilerinio laistymo filtras

Kapilerinio laistymo filtrą nesudėtinga išardyti ir išvalyti. Filtrai kapiliariniam laistymui pagaminti iš stiklu sustiprinto nailono arba polipropileno.  Naudojant vandenį iš gamtos vandens telkinių rekomenduojama naudoti smėlio filtrą. Be šių filtrų laistymo sistema  greitai užsiterš ir tinkamai nevykdys numatytos laistymo funkcijos.

Elektromagnetiniai vožtuvai

Elektromagnetiniai vožtuvai užtikrina vandens srovės padavimą į laistymo sistemą.

Elektromagnetiniai voztuvai

Elektromagnetiniai vožtuvai gavę signalą - impulsą iš programatoriaus ijungia arba išjungia vandens padavimą iš pagrindinio vamzdžio į numatytąją laistymo zoną. Elektromagnetinių vožtuvų kiekis priklauso nuo numatomų laistymo zonų kiekio- vienai laistomai zonai priskiriamas vienas elektromagnetinis vožtuvas.

Dirbtinio rūko mikropurkštuvai

Dirbtinio rūko mikropurkštuvai skirti oro vėsinimui ir drėgmės didinimui.

Dirbtinio ruko mikropurkstuvai

Dirbtinio rūko mikropurkštuvai plačiai naudojami pramonėje ir privačiuose ūkiuose. Vanduo specialiais vamzdžiais aukštu spaudimu pasiekia mikropurkštuvus ir per mikro angas (iki 0,2 mm) išpurškiamas itin mažais lašeliais (iki 10 mikronų) rūko pavidalu.

Kolektorinės dėžės

Kolektorinės dėžės įrengiamos žemėje. Šiose dėžėse montuojami elektromagnetiniai vožtuvai kurie sujungti su pagrindiniu vandens padavimo vamzdžiu ir numatytų laistymo zonų vamzdynais.

Kolektorines dezes

Kolektorinės dėžės gaminamos iš polipropileno, todėl jos atsparios temperatūros ir drėgmės pokyčiams. Sandarus kolektorinių dėžių dangtis apsaugo elektromagnetinius vožtuvus nuo vandens ir purvo, bet tuo pačiu lengvai atsidaro.

Hidrantas-šulinukas laistymui

Hidrantas-šulinukas tai vandens padavimo šulinėlis naudojamas greitam sodo žarnos prijungimui

Hidrantas-šulinukas nepamainomas pagalbininkas esant poreikiui nuplauti namo sieną, tvorą ar automobilį. Plastikinis šulinėlis montuojamas grunte nedarko landšafto vaizdo.

Vandens kolonėlė

Vandens kolonėlė funkcionalus ir dekoratyvus vandens šaltinis. Vandens kolonėlės dėka vanduo greitai pasiekiamas.

vandens koloneles

Platus vandens kolonėlių rūšių ir dizaino pasirinkimas leidžia sukurti individualų derinį kieme.

vandens kolonele

Laistymo sistemos purkštuvai

Rotoriniai purkštuvai

Rotoriniai purkštuvai - puikus sprendimas norint palaistyti didelius plotus. Šio tipo purkštuvai veikiami vandens slėgio priverčia judėti sukimo mechanizmą – turbiną.

Rotoriniai purkstuvai

Rotorinių purkštukų sukimosi kampas būna nuo 40 iki 360 laipsnių, o vandens srovės spindulys siekia net iki 16 metrų. Rotoriniai purkštuvai kaip ir statiniai purkštuvai laistymo metu iškyla į paviršių, o baigus laistyti pasislepia.

Statiniai purkštuvai

Statiniai purkštuvai dažniausiai naudojami nedideliems plotams ir sudėtingo reljefo zonoms laistyti.

statiniai purkstuvai

Šių laistymo purkštukų išpurškiamo vandens spindulys siekia 6 metrus. Statiniai purkštuvai veikiami vandens slėgio iškyla į paviršių.  Šio tipo purkštukai būna nuo 10 cm. iki 30 cm. aukščio. Lygios vejos laistymui pakanka 10 cm. purkštuvų, o zonoms su specifiniu reljefu (atraminės sienelės, augalai ir tt.) reikės aukštesnių iki 30 cm. laistymo purkštukų.

Kapiliarinis laistymas

Kapiliarinis laistymas skirtas drėkininti šaknų sistemas šiltnamiuose, alpinariumuose bei augalų, kuriems netinka laistymas per lapus, drėkinimui.

kapiliariniame laistyme

Kapiliarinis laistymas puiki alternatyva jautriems šaltam vandeniui augalams. Ši laistymo sistema reguliariais intervalais tiekia dozuotą vandens kiekį tiesiai į augalų šaknų zoną. Vandens padavimas kapiliariniame laistyme vyksta per drėkinimo vamzdžius.

Dirbtinio rūko sistema

Dirbtinio rūko sistema naudojama greitai ir ekologiškai sukurti reikiamą mikroklimatą. Vanduo  išpurškiamas per rūko purkštuvus lengvo rūko pavidalu- apie 10 mikronų lašeliais.

Dirbtinio ruko sistema

Dirbtinio rūko sistema atlieka drėkinimo, vėsinimo ir dulkių sodinimo funkcijas tiek atvirose teritorijose tiek uždarose patalpose. Dirbtinis rūkas plačiai naudojamas terasose, šiltnamiuose, daigynuose taip pat ir pramonėje.  Dirbtinio rūko sistema kaip ir kitos automatinio laistymo sistemos yra ekonomiškos vandens, elektros ir darbo kaštų atžvilgiu.

Laistymo sistemos kaina

Laistymo sistemos kaina priklauso nuo naudojamos įrangos, sklypo laistymo zonų išsidėstymo ir sudėtingumo. Nemažą kainos dalį sudaro valdymo mechanizmas ir davikliai. Suteikiama 3 metų gamintojo garantija. Laistymo sistemos kaina.

Laistymo sistemos galerija

Autorinės teises

Interneto svetainės elementai, įskaitant tekstus, nuotraukas, kompiuterio grafiką, emblemas, yra kūrinys pagal Lietuvos Respublikos autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymą. Todėl bet koks atvaizdavimas ar visas arba dalinis atkūrimas be autoriaus arba jų teisėtų savininkų sutikimo yra neteisėtas.

Šio interneto tinklapio turinys, įskaitant jo tekstą, vaizdinę medžiagą, garsinį apipavidalinimą, prekių ženklus ir kt., yra Juzef Paškovski .Interneto tinklapyje esančią medžiagą, informaciją ir bet kokią intelektinę nuosavybę kopijuoti, platinti ar kitaip panaudoti be išankstinio rašytinio sutikimo yra draudžiama. Juzef Paškovski autoriaus kuris sukūrė tinklapio maketą, grafinį apipavidalinimą, sąsają su vartotoju, kodavimo priemones bei tinklapio struktūrą.

Remiantis Lietuvos Respublikos autorių teisių ir gretutinių teisių apsaugos įstatymo nuostatomis, jei autorių teisių savininkas mano, kad jo teisės yra pažeidžiamos, jis gali kreiptis į Teismą.

gerbuvio-darbai

Laistymo sistemos įrengimas kokybiškai ir geromis kainomis! Įvertiname landšafto ypatumus, augalus bei laistomos zonos plotą ir parenkame tinkamą laistymo įrangą. Pagal individualų poreikį, pasikeitus landšafto projektui, atliekame laistymo sistemos korekciją. Susidūrus su laistymo sistemos gedimais atliekamas laistymo sistemos remontas.

purkstuvai

Laistymo sistemos garantuoja viso sklypo ir atskirų zonų tolygų drėkinimą.Tam naudojami skirtingi purkštuvai. Vejoms, stadionams ir kitiems dideliems laistymo plotams naudojami rotoriniai purkštuvai, sudėtingoms zonoms dėl augalų ar reljefo - statiniai purkštuvai, šiltnamiams ar gyvatvorėms įrengiamas kapiliarinis laistymas, o dirbtinio rūko sistema naudojama šiltnamiams ir daigynams reikiamam mikroklimatui palaikyti.

laistymo sistemos irengimas
Laistymo sistemos irengimas
  1. Sumontuojami ir sureguliuojami  laistymo sistemos purkštuvai
  2. Pajungiamas lietaus sensorius, kuris užtikrina reikiamu metu vandens padavimo reguliavimą.
  3. Montuojama vožtuvų kolektoriaus dėžė bei prijungiami elektromagnetiniai vožtuvai.
  4. Pajungiamas laistymo sistemos programatorius valdantis visą vejos laistymo darbą. Laistymo sistemos kompiuteris užprogramuojamas pagal reikiamą laistymo laiką ir dažnumą.
vandens koloneles
vandens kolonele
Rotoriniai purkstuvai
statiniai purkstuvai
kapiliariniame laistyme
Dirbtinio ruko sistema
gerbuvio-darbai
purkstuvai
laistymo sistemos irengimas
Laistymo sistemos projektas
Laistymo sistemos irengimas
vandens koloneles
vandens kolonele
kapiliariniame laistyme
Dirbtinio ruko sistema
ekova
gerbuvio-darbai
purkstuvai
laistymo sistemos irengimas
Laistymo sistemos projektas
Laistymo sistemos irengimas
Laistymo sistemos programatorius
Kapilerinio laistymo filtras
Elektromagnetiniai voztuvai
Drenaziniai voztuvai
Drekinimo vamzdziai kapiliariniam laistymui
Dirbtinio ruko mikropurkstuvai
Lietaus sensorius
Kolektorines dezes
vandens koloneles
vandens kolonele
Rotoriniai purkstuvai
statiniai purkstuvai
kapiliariniame laistyme
Dirbtinio ruko sistema
ekova
gerbuvio-darbai

purkstuvai

laistymo sistemos irengimas
Laistymo sistemos projektas
Laistymo sistemos irengimas
Laistymo sistemos programatorius
Kapilerinio laistymo filtras
Drenaziniai voztuvai
Elektromagnetiniai voztuvai
Drekinimo vamzdziai kapiliariniam laistymui
Dirbtinio ruko mikropurkstuvai
Lietaus sensorius
Kolektorines dezes
vandens koloneles
vandens kolonele
Rotoriniai purkstuvai
statiniai purkstuvai
kapiliariniame laistyme
Dirbtinio ruko sistema
ekova
gerbuvio-darbai

purkstuvai

laistymo sistemos irengimas
Laistymo sistemos projektas
Laistymo sistemos irengimas
Laistymo sistemos programatorius
Kapilerinio laistymo filtras
Drenaziniai voztuvai
Elektromagnetiniai voztuvai
Drekinimo vamzdziai kapiliariniam laistymui
Dirbtinio ruko mikropurkstuvai
Lietaus sensorius
Kolektorines dezes
vandens koloneles
vandens kolonele
Rotoriniai purkstuvai
statiniai purkstuvai
kapiliariniame laistyme
Dirbtinio ruko sistema
ekova
gerbuvio-darbai

purkstuvai

laistymo sistemos irengimas
Laistymo sistemos projektas
Laistymo sistemos irengimas
Laistymo sistemos programatorius
Kapilerinio laistymo filtras
Drenaziniai voztuvai
Elektromagnetiniai voztuvai
Drekinimo vamzdziai kapiliariniam laistymui
Dirbtinio ruko mikropurkstuvai
Lietaus sensorius
Kolektorines dezes
vandens koloneles
vandens kolonele
statiniai purkstuvai
Rotoriniai purkstuvai
kapiliariniame laistyme
Dirbtinio ruko sistema
ekova
gerbuvio-darbai

purkstuvai

laistymo sistemos irengimas
Laistymo sistemos projektas
Laistymo sistemos programatorius
Kapilerinio laistymo filtras
Drenaziniai voztuvai
Elektromagnetiniai voztuvai
Drekinimo vamzdziai kapiliariniam laistymui
Dirbtinio ruko mikropurkstuvai
Lietaus sensorius
Kolektorines dezes
vandens koloneles
vandens kolonele
Rotoriniai purkstuvai
statiniai purkstuvai
kapiliariniame laistyme
ekova
gerbuvio-darbai

purkstuvai
laistymo sistemos irengimas

Laistymo sistemos projektas
Laistymo sistemos irengimas
Laistymo sistemos programatorius
Kapilerinio laistymo filtras
Drenaziniai voztuvai
Elektromagnetiniai voztuvai
Drekinimo vamzdziai kapiliariniam laistymui
Dirbtinio ruko mikropurkstuvai
Lietaus sensorius
Kolektorines dezes
vandens koloneles
vandens kolonele
Rotoriniai purkstuvai
statiniai purkstuvai
kapiliariniame laistyme
Dirbtinio ruko sistema
ekova
gerbuvio-darbai

purkstuvai
laistymo sistemos irengimas

vandens koloneles
Dirbtinio ruko sistema
ekova
gerbuvio-darbai

laistymo sistemos irengimas

purkstuvai
Laistymo sistemos projektas
Laistymo sistemos irengimas
Laistymo sistemos programatorius
Kapilerinio laistymo filtras
Drenaziniai voztuvai
Elektromagnetiniai voztuvai
Drekinimo vamzdziai kapiliariniam laistymui
Dirbtinio ruko mikropurkstuvai
Lietaus sensorius
Kolektorines dezes
vandens koloneles
vandens kolonele
Rotoriniai purkstuvai
statiniai purkstuvai
kapiliariniame laistyme
Dirbtinio ruko sistema
gerbuvio-darbai

purkstuvai

laistymo sistemos irengimas
Laistymo sistemos projektas
Laistymo sistemos irengimas
vandens koloneles
vandens kolonele
Rotoriniai purkstuvai
statiniai purkstuvai
kapiliariniame laistyme
Dirbtinio ruko sistema
gerbuvio-darbai

purkstuvai

laistymo sistemos irengimas
Laistymo sistemos projektas
Laistymo sistemos irengimas
Laistymo sistemos programatorius
Kapilerinio laistymo filtras
Drenaziniai voztuvai
Elektromagnetiniai voztuvai
Drekinimo vamzdziai kapiliariniam laistymui
Dirbtinio ruko mikropurkstuvai
Lietaus sensorius
vandens koloneles
vandens kolonele
Rotoriniai purkstuvai
statiniai purkstuvai
kapiliariniame laistyme
Dirbtinio ruko sistema