gerbuvio-darbai

Atsiliepimai

Esu dėkingas SKLYPO DARBAI komandai už laiku ir kokybiškai įrengtą laistymo sistemą. Šaunuoliai! Sėkmės darbuose!

Miroslav

Ieškojome įmonės kuri galėtų įrengti mūsų naujame sklype automatinę žolės laistymo sistemą ir lauko apšvietimą. Nenorėjome samdytis pavienių meistrų atskiriems darbams atlikti. Kreipėmės į Sklypo darbų meistrus ir nepasigailėjome. Darbų seka suplanuota, tad viskas vyko sklandžiai, greitai ir kokybiškai.  Dabar džiaugiamės savo gražia veja! Didelis AČIŪ jums!

Tadas ir Aistė

Susidūrus su problema nežinojau kur kreiptis... Prieš keletą metų buvau įsirengus automatinį laistymą, bet džiaugtis teko neilgai. Atėjus pavasariui supratau, kad laistymo sistema neveikia- purkštukai neiššoka ir skverbiasi vanduo. Draugė parekomendavo Sklypo darbų meistrą. Ačiū Jums už greitą reagavimą ir pagalbą, laistymo sistemos remontas buvo atliktas greitai ir kokybiškai. Dabar ir aš rekomenduosiu Jus kitiems. Ačiū!

Aldona Brusienė

Nemenčinė

Sveiki. Noriu padėkoti jūsų komandai už puikiai atliktą darbą. Maniau įsirengti laistymo sistemą apželdintoje teritorijoje bus ,, misija neįmanoma‘‘, bet klydau. Buvo malonu bandradarbiauti.

Nerijus

Puikiai mums padarė automatinio laistymo sistemą. Labai džiaugiamės rezultatu. Aplinka tvarkinga, visi kampai palaistyti, nei vienas augaliukas neužmirštas. Dirba kruopščiai, organizuotai, tvarkingai. Turi daug įdomių pasiūlymų. REKOMENDUOJU.

Aida Sniraite

Paslauga buvo atlikta:

2016 balandį

Autorinės teises

Interneto svetainės elementai, įskaitant tekstus, nuotraukas, kompiuterio grafiką, emblemas, yra kūrinys pagal Lietuvos Respublikos autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymą. Todėl bet koks atvaizdavimas ar visas arba dalinis atkūrimas be autoriaus arba jų teisėtų savininkų sutikimo yra neteisėtas.

Šio interneto tinklapio turinys, įskaitant jo tekstą, vaizdinę medžiagą, garsinį apipavidalinimą, prekių ženklus ir kt., yra Juzef Paškovski .Interneto tinklapyje esančią medžiagą, informaciją ir bet kokią intelektinę nuosavybę kopijuoti, platinti ar kitaip panaudoti be išankstinio rašytinio sutikimo yra draudžiama. Juzef Paškovski autoriaus kuris sukūrė tinklapio maketą, grafinį apipavidalinimą, sąsają su vartotoju, kodavimo priemones bei tinklapio struktūrą.

Remiantis Lietuvos Respublikos autorių teisių ir gretutinių teisių apsaugos įstatymo nuostatomis, jei autorių teisių savininkas mano, kad jo teisės yra pažeidžiamos, jis gali kreiptis į Teismą.

gerbuvio-darbai
gerbuvio-darbai
ekova
gerbuvio-darbai
ekova
gerbuvio-darbai
ekova
gerbuvio-darbai
ekova
gerbuvio-darbai
ekova
gerbuvio-darbai
ekova
gerbuvio-darbai
ekova
gerbuvio-darbai
ekova
gerbuvio-darbai
gerbuvio-darbai
gerbuvio-darbai
ekova
gerbuvio-darbai
ekova